Connect with us

Jete

E ke personale me Bora Zemanin/ Arbana Osmani merr surprizen qe nuk pritej nga ata qe e ndjekin

Published

on

Në rrjedhën e komenteve negative që kanë vërshuar në mediat online, pas afrimitetit të Donaldit dhe Triksës, nuk është kursyer as Arbana Osmani.

Kujtojmë se gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme, Semi ka kërkuar t’i thotë diçka Donaldit në lidhje me marrëdhenien e tij me këngëtaren por nuk ka mundur sepse moderatorja, Arbana, i ka thënë kategorikisht: Jo, nuk është e mundur.

Kaq ka mjaftuar që rrjeti të s hpërthejë edhe kundër saj.

“Tu rp Arbana nga ty nuk prisja te luaje me njerezit. Je nje manipulatore e tmerrshme”!

“Aman hi syve jo,e tha nuk e tha ashtu Meridiani dha indikacjone te rrema,dhe konkurenti duhet te ishte informuar,dhe denimi qe i dhate qesharake,ta lem punen e Bores qe thoni te komentojm ata brenda Jo jasht,nuk po su lmohet dashuria e tyre po menyra si i ben gjerat, ishte t hik”pas shpine”.

“U duke shume qart Arbana Osmani me Boren dhe Semin e paskit personaleeee turp turpt te te vi ishalla kshtu ta befshin dhe ty p ler”, janë disa prej komenteve.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport