Connect with us

Lajme

E krahasuan me Bora Zemanin dhe Elvana Gjaten/ Por shikoni si dukej Efi e Perputhen para se te behej e famshme

Published

on

Së fundmi programit “Përputhen” i janë bashkuar vajza të reja e një prej tyre është Efi. 25-vjeçarja tërhoqi vëmendje me pamjen e saj dhe nisën menjëherë komentet se sa shumë i ngjante Bora Zemanit.

Ndërkohë në rrjet, Efin e krahasuan edhe me Elvana Gjatën.

Por shumë shpejt u publikuan edhe foto sesi dukej Efi dikur.

Faqja “demaskojme perputhasit” ka publikuar tre foto të vjetra të Efit bashkangjitur me një të tanishme, ku ndryshimi vihet re dukshëm.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport