Connect with us

Lajme

E la Boren ne menyren me te keqe/ Por shikoni detajin qe tregon se Donaldi nuk e ka harruar Boren

Published

on

Mbrëmjen e djeshme Donaldi i vuri pikat mbi i’ teksa dhe e ka vendosur të ndjekë zemrën dhe do të rrijë me atë që do, duke nënkuptuar Beatrixin.

Mirëpo ky vendim i Donaldit duket se i ka zhgënjyer pa masë fansat e Bora Zemanit.

Moderatorja e njohur hyri në shtëpinë e “Big Brother VIP” për të takuar miken e saj, Semi Jaupajn, por nuk ngurroi që të takonte edhe ish-të dashurin e saj, i cili kishte disa ditë që fliste për lidhjen e tyre të bukur të dashurisë.

Pas këtij takimi fansat e tyre u “çmenden” pas tyre e madje në “Instagram” nisën postimet me “mirëmëngjesi vetëm Bora dhe Donaldi”.

Mirëpo pavarësisht se tashmë po shpreh hapur pëlqimin e tij për Beatrixin, Donaldi ka tërhequr vëmendjen me një detaj që vazhdon ende ta mbaj në dorën e tij dhe që ka lidhje me Borën.

Aktori mban në dorë ende në dorë një llastik flokësh që ëhstë i njëjtë me atë që mbaqn edhe Bora në dorën e saj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport