Connect with us

Lajme

E mbani mend Aida Shtinon e ”Njerez te humbur”?/ Shikoni sa ka ndryshuar ajo ne pamjen e saj

Published

on

Aida Shtino mbetet nje nga moderatoret me te pelqyera per publikun, qe nga periudha kur prezantonte emisionin ‘Njerez te humbur’.

Se fundmi ajo u rikthye serish ne nje emision te ri pasi prej vitesh moderatorja ishte shkeputur nga ekrani.

Emisioni i ri titullohet ‘Identiteti’ dhe transmetohet ne Fax News. Ky emision do te kete ne themel kerkimin e identitetit shqiptar te humbur nder shekuj, gjithcka qe eshte e mbajtur e fshehur nder vite dhe zbulimin e historive te patreguara shqiptare.

Gjate kesaj kohe Aida eshte treguar shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto nga perditshmeria.

Ne foton e publikuar sefundmi ajo shfaqet me nje look te ri.

Ne krah te fotos Aida shkruan: “Gjithmone veruni veshin shenjave.Vetem kur jeni te kujdesshem ndaj tyre, kuptoni dhe jeni te pergatitur per cdo gje qe ju ndodh ne jete..”

Moderatorja duket shume bukur me kete pamje dhe komplimentat nga ndjekesit nuk kane munguar gjithashtu.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport