Connect with us

E pergjithshme

E mbani mend Sindin e Perputhen?/ Shikoni sa shume ka ndryshuar pamja e saj ne pak kohe

Published

on

Sindi Loci u prezantua për publikun në emisionin “Përputhen”, ku vëmendjen e mori menjëherë pasi vetë zgjodhi të tregonte se nuk kishte eksperienca të mëparshme me djemtë.

Në fillim Sindi komentohej si një vajzë e urtë dhe e thjeshtë, por shpejt ajo e tregoi “anën e fortë”, teksa herë pas here shpërthente në debate me konkurrentët e tjerë.

Por ndërsa prej kohësh nuk është shfaqur më në televizion, Sindi ka krijuar hapësirën saj për fansat… duke përdorur Instagramin. 24-vjeçarja është mjaft aktive, duke postuar shpesh foto, e nganjëherë edhe paksa provokuese. Por ajo që bie në sy është ndryshimi i saj i befasishëm në pamjen e jashtme. Ndoshta make-up profesional, filtrat apo fotoshopi, siç komentuesit dyshojnë, e kanë bërë atë të duket më ndryshe.

Në fotot e saj gjen shumë komente pozitive nga fansa besnikë, por ka dhe nga ata ndjekës që nuk e pëlqejnë edhe aq ndryshimin e saj. Disa prej tyre as nuk kanë nguruar që t’ia shprehin përmes komenteve, duke i thënë se përdor aplikacione për të përmirësuar tiparet e saj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport