Connect with us

Lajme

E mbani mend Zhaden e telenoveles ”Kloni”? Shikoni sa shume ka ndryshuar ajo pas kaq shume vitesh

Published

on

Emri “Zhade” do të mbetet gjate ne kujtesen e shqiptareve.

Seriali brazilian “El Clone”, ka qenë një nga serialet më të ndjekura në trojet shqiptare.

Madje “dashuria” për këtë serial pati shkuar aq larg saqë u patën krijuar edhe produkte ushqimore më fotografitë e tyre.

Ka shumë vite që ky serial ka mbaruar, dhe kasti i këtij projekti kanë vazhduar me seriale tjera.

Por aktorja Giovanna Antonelli, e njohur si Zhadja pati fituar simpati të madhe të shqiptarëve.

Ajo sot është 43 vjeçare dhe vazhdon të jetë në formë.

Giovanna është e martuar me regjisorin Leonardo Nogueira me të cilin ka dy vajza. Më poshtë ju sjellim disa nga fotot e saj të fundit dhe është për tu thënë se tani bën një jetë shumë të lumtur në praninë e familjes

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport