Connect with us

Lajme

‘E ndjej shume mungesen e Kledit’/ Arjola flet per here te pare pas largimit te Kledit nga Big Brother

Published

on

Mbrëmjen e djeshme banori që u largua nga shtëpia e “Big Brother” ishte Kledi.\

Kledi ishte një banor shumë pozitiv brenda kësaj shtëpia ku nuk mungonin as batutat dhe humori nga ana e tij.

Ditën e sotme banorët e kanë ndjerë shumë mungesën e tij.

Arjola e përjetoj shumë keq largimin e tij pasi ata kanë pasur një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin.

Sa hapa sytë pash krevatin.Ndihet shumë mungesa e tij”,-tha ajo.

E aluduar në media se në ‘’BBV’’ përdoret celulari, ‘’Vëllai i Madh’’ ka vendosur t’i bëjë banorëve një lojë.

Njëri prej banorëve do të ketë mundësinë e një telefonate me të afërm apo familjarë.

Në unanim ata zgjodhën që kjo telefonatë t’i mundësohet Arjolës.

Ajo komunikoi me tre fëmijët e saj, telefonatë e cila u shoqërua me lot dhe emocion.

Fëmijët i siguruan Arjolës se janë mirë dhe nuk nguruan t’i uronin asaj dhe fitoren e këtij edicioni.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport