Connect with us

Jete

Nuk e nxjerr asnjehere ne publik/ Ja kush eshte bashkeshorti milioner i Alketa Vejsiut

Published

on

Eshte nje nder moderatoret me te dashura dhe me te preferuara nga nje publik dhe nje audience e gjere ne Shqiperi dhe jashte vendit.

Alketa Vejsiu,pervec profesionit te saj te cilit i eshte perkushtuar shume, eshte gjithashtu edhe pronare e disa bizneseve ne kryeqytet.

Eshte shume e preokopuar me profesionin e saj si moderatore, apo si biznesmene,ndaj ne rrjetet sociale ,si instagram apo facebook,ajo ndan foto ne lidhje me punen e saj.

Nuk e shohim te ndaje ndonjehere me bashkeshortin,dhe nuk e nxjerr kurre ne publik.Ndaj kemi gjetur disa foto te vjetra ku Alketa,shfaqet sebashku me bashkeshortin e saj.

Ne fotot qe gjetem,Alketa eshte fotografuar nga paparaci, gjithashtu eshte dhe nje foto ku ajo e ka bere sebashku me bashkeshortin e saj ne nje lokal.

Kujtojme dhe permendim qe Alketa Vejsiu eshte dhe mbetet nje nder moderatoret me te dashura dhe me te preferuara nga nje publik i gjere ne Shqiperi dhe nje audience e madhe e huaj,shqiptare qe jetojne jashte vendit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport