Connect with us

Bota

Edhe pak dite kane mbetur nga lindja/ Arbana Osmani merr dhuraten e pare per bebin

Published

on

Moderatorja shume e dashur per publikun Arbana Osmani eshte ne pritje te embel. Shume shpejte ajo do te behet nene per here te dyte pas djalit te saj Jon nga martesa e pare.

Arbana eshte ne ditet e fundit te shtatezanise dhe sot ka marr nje dhurate shume te bukur. Ne InstaStory ajo publikoi nje foto te nje pale vetheve dhe bashkengjitur fotos moderatorja shkruan:

“Dhuratat me te bukura per bebe jane ato qe behen per mamin” . Arbana shfaqet mjaft e buzeqeshur dhe shkelqen nga nuri i shtatezanise.

Moderatorja tha se veren do e kaloj ne maternitet ndaj pritjes se embel po i vjen fundi edhe per pak kohe.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport