Connect with us

E pergjithshme

Efi e ”Perputhen” ben operacion hunden/ Shikoni sa shume ka ndryshuar ajo pas nderhyrjes ne fytyre

Published

on

Duket se ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Efigjenia Dhedhes, ka vendosur që të bëjë disa ndryshime në paraqitjen e saj. Pas përfundimit të eksperiencës së fundit te “Kepi i Tundimeve”, ajo bëri një ndërhyrje në hundë.

Efi zbuloi përmes postimeve në “Instagram” rezultatin si dhe shprehej se e mendonte prej kohësh një gjë të tillë, ndonëse kishte hezituar deri më tani.

Pas kësaj radhën e kanë flokët. Efi ka ndarë me ndjekësit e saj disa video në “Instastory” ku duket ndryshe me balluke tashmë.

Epo në një kohë kur ky model po rikthehet fuqishëm në modë, nuk kishte si t’i shpëtonte edhe ish-konkurrentes së Përputhen.

Kujtojmë që Efigjenia është një nga ish-konkurentet më të përfolura të sezonit të tretë të Përputhen. Gjatë rrugëtimit të saj në emisionin e dashurisë ajo zhvilloi shumë takime me Samiun.

Gjërat nuk shkuan ashtu siç priteshin dhe Samiu ishte i pari që u largua nga emisioni. Më vonë edhe Efi vendosi të dilte vetëm nga programi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport