Connect with us

Jete

Einxhel cfare nuk tha per Sabianin/ Reagon vajza e Sabianit dhe e ben per 1 lek Einxhel

Published

on

Sabiani ditët e fundit është përfshirë në debate me Einxhel, e cila jo pak herë ka arritur të nervozojë këngëtarin. Einxhel e ka akuzuar këngëtarin për alenca dhe si mbështetës të strategjisë së Ilirit.

Sabianin i ka replikuar tepër i nxehur duke i thënë se nuk është pjesë e askujt nga grupimet në shtëpi dhe se nuk ndikohet nga asnjë prej banorëve.

Pas debateve, vajza e Sabianit, Keisika vendosur të mbrojë babain publikisht.

“O Sabiano i ke bërë fantazmat me fol me vete… ah se po përmbahem mos të them diçka më tepër”, shkruan Keisi në një postim në profilin e saj ne Instagram.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport