Connect with us

Lajme

Einxhel del nga shtepia e Big Brother/ Ja cfare ka ndodhur me te naten e mbremshme qe e beri te dal

Published

on

Mbrëmjen e djeshme Einxhel Shkira lëndoi krahun gjatë një loje të organizuar brenda shtëpisë. Si rrjedhojë, faqja zyrtare e “Big Brother VIP” ka bërë një lajmërim të rëndësishëm.

Einxhel do ta lërë për pak kohë shtëpinë e Big Brother për të marrë trajtim më të specializuar në spital. Megjithatë, gjendja e saj është e mirë dhe shumë shpejt do të rikthehet.

“Gjatë mbrëmjes së djeshme banorja Einxhel Shkira ka lënduar krahun.

Ajo ka marrë menjëherë ndihmën e nevojshme nga stafi mjekësor por do t’i duhet të marrë trajtim më të specializuar.
Einxhel duhet të niset drejt spitalit duke u detyruar kështu të lërë për pak kohë shtëpinë e “Big Brother”. Gjatë gjithë trajtimit dhe vizitave, çdo lëvizje e saj do të jetë e monitoruar nga kamerat. Gjendja e saj është e mirë dhe shumë shpejt do t’i ribashkohet shtëpisë”, shkruhet në njoftim.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport