Connect with us

Jete

Einxhel dhe Donaldi do kene emisionet e tyre ne Top Channel/ Ja si reaguan ata per surprizen e njeri tjetrit

Published

on

Einxhel Shkira, Donald dhe Romeo Veshaj do të jenë pjesë e programacionit të Top Channel, ku do të drejtojnë programet e tyre.

Në puntatën e fundit, moderatorja Arbana Osmani bëri me dije se tre banorë do të surprizoheshin nga Vëllai i Madh. Ilir Shaqirit iu njoftua se do të ishte imazhi zyrtar i Digitalb. Einxhelit, e cila prej kohësh ka treguar dëshirën e saj për të ndihmuar vajzat në nevojë në shumë forma, iu propozua nga Fondacioni “Dritan Hoxha” që të kuronte dhe drejtonte një program televiziv në formën e një talk show, i cili do të shërbejë si një dritare për këdo që ka nevojë. Ne momentin qe jane kthyer ne sallon pasi kane marr surprizen ata i kane dhene doren njeri tjetrit. Kjo nuk kaloi pa u vene re.

Einxhel, Donaldi (dhe Romeo) pjesë e Top Channel si moderatorë:

Einxhel u shpreh se një format i tillë ka qenë ëndrra e saj prej kohësh.

Einxhel, Donaldi (dhe Romeo) pjesë e Top Channel si moderatorë:

Donaldi gjithashtu do të jetë pjesë e programacionit të Top Channel, së bashku me vëllain binjak, Romeon.

Einxhel, Donaldi (dhe Romeo) pjesë e Top Channel si moderatorë:

“Më li lër të flas” titullohet programi i tyre prime time i cili nis së shpejti. Përmes një video-mesazhi, Romeo u shpreh se puna ka nisur dhe stafi po merret me skenografinë dhe detajet e tjera.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport