Connect with us

Jete

Einxhel ndryshon pamjen ne menyre drastike brenda shtepise se Big Brother/ Shikoni si duket ajo

Published

on

Spektakli i kësaj të marte ka nisur dhe banorët si gjithmonë i kanë kushtuar një vëmendje të madhe paraqitjes së tyre.

Diferencë të theksuar e kësaj puntate bëri Einxhel e cila vështirë se mund të njihet.

Që në momentin e hyrjes në shtëpi Einxhelin e shoqëruan flokët e gjatë me gërsheta ndërkohë që nga sot ajo ka vendosur të lërë pas këtë formë të paraqitjes.

Që nga sot atë do të mësohemi ta shohim me flokë të shkurtër dhe baluke.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport