Connect with us

Jete

Einxhel Shkira hab.it me deklaraten ne big Brother/ Dua te bej nje femije por pa burre, do e bej vetem

Published

on

Gjatë një bisede me Monikën, Einxhel Shkira ka treguar se ka shumë dëshirë të bëhet nënë. Ajo ka shtuar se për të nuk është e domosdoshme të ketë një bashkëshort për të pasur fëmijë.

“Dua shumë të kem një fëmijë, jo se nuk e kam të domosdoshëm bashkëshortin, por jo domosdoshmërisht duhet të pres të kem një burrë për të bërë fëmijë. Femra ka një orë biolotgjike, që s’të lejon të bësh tangërllik në këtë pikë. S’do doja ta lija veten pa fëmijë, vetëm se s’kam gjetur njeriun e duhur për të kaluar jetën. Njerëzit e kanë tabu”, është shprehur Einxhel.

Moderatorja u bë pjesë e “Big Brother VIP” të martën, së bashku me Beatrix Ramosajn dhe Sara Berishën.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport