Connect with us

Lajme

Einxhel tha se Donaldi nuk i kishte dhene leket/ Reagon Marjana Kondi pas debatit ne Big Brother

Published

on

Mbrëmjen e djeshme në “Big Brother VIP” ka ndodhur një debat i rëndë midis Einxhel dhe Donald. Prej kohësh ata kishin diskutuar për një konflikt nga jashtë, të cilin nuk kishin dashur ta tregonin para kamerave, deri spektaklin e djeshëm.

Në agravim e sipër të situatës, Einxhel tregoi se gjatë kohës që kishte punuar me Donaldin dhe vëllain e tij, Romeon, ata nuk ishin treguar korrektë në punë, duke e lënë të presë më orë të tëra, e duke mos e paguar.

Ajo tha se dëshmitare për këtë është edhe Mariana Kondi, pasi sipas saj, as aktorja nuk ishte paguar nga djemtë.

Ndërkohë që debati ka përfunduar dhe që produksioni i ka bërë me dije se nuk duhet të përmendin persona të tretë, të gjithë kanë pritur një reagim nga aktorja për të verifikuar deklaratën e Einxhel.

Aktorja ka postuar në llogarinë e saj të “Instagram” një “story” ku ka shkruar “Pa fjalë”.

Duket se Mariana nuk ka dashur ta mohojë apo ta pohojë ende konstatimin e Einxhel.

Rikujtojmë se gjatë debatit të mbrëmjes së kaluar, Donaldi akuzoi Einxhel edhe për moskorrektësi në punë.

“Einxhel ishte një njeri jo korrekt, një ditë të bukur pune pasi kjo u bë se nuk vinte nga hiçi, ajo rrinte shumë natën dhe thoshte si t’ja bëj unë që mos të jem në mëngjes. Më pas më dërgoi një foto pasqyre të thyer duke më thënë se kishte bërë aksident.”- tha ai

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport