Connect with us

Jete

Einxheli dhe Doanldi cfare nuk thane ne Big Brother/ Reagon per here te pare babi i Einxhel

Published

on

Sherri Donald Einxhel ka tre dite qe zjen ne rrjet. Ndonse pas shume reagimesh tani me ka vendosur qe te reagoje edhe babai i Einxhel Shkires, Muzaferi.

Ai ka bere nje postim ne Insta Story ku kerkon kontraten dhe cdo dokument tjeter nga Vizion Plus ne lidhje me vajzen e tij. Gjithashtu Muzaferi shkruan se me binjaket Einxhel ka rene dakort per te tjera gjera.

Mbrëmjen e djeshme Einxhel dhe Donaldi debatuan ashpër me njëri-tjetrin. Dyshja hapën histori të së shkuarës duke i habitur të gjithë.

Sipas Einxhelit, vëllezërit Veshaj e kishin hequr nga puna pasi ajo ishte vonuar, ndërkohë që kishte bërë aksident. Ajo shtoi se ata as nuk ishin interesuar për gjendjen e saj shëndetësore. Donaldi e mohoi deklaratën e Einxhelit duke treguar versionin e tij.

Së fundmi, shoqja e Einxhelit ka reaguar për situatën në fjalë. Ajo ka mbajtur anën e moderatores, duke thënë se ka qenë me të kur ka bërë aksidentin.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport