Connect with us

Jete

Eshte 1 nga cunat me te bukur te Perputhen por shikoni si dukej Bashkimi para se te behej i famshem

Published

on

Qe ne fillimet e programit ‘Perputhen 3’, Bashkimi ka terhequr vemendjen e vajzave me pamjen e tij fizike. Ai tani eshte nje nder konkurrentet me te perfolur dhe me te komentuar ne mediat sociale.

Ne rrjet po qarkullojne foto te ndryshme nga femijeria e tij.Konkurenti nga Kosova duket se nuk ka ndryshuar shume pasi ruan po te njejtat tipare si te shume viteve me pare. Ne foton e publikuar ai shfaqet serioz dhe i veshur me xhinse dhe kemishe.

Bashkimi ne ‘Perputhen’ po vazhdon takimet me Alvisen dhe duket se marrdhenia e tyre po behet cdo dite dhe me shume serioze.

Por opininisti Arjan Konomi e ka shprehur hapur se nuk ka pelqim ndaj tyre si cift. Dje gjate puntates ai i ka thene ciftit se u kenaq ne momentin qe i pa bashke ne shtepine e Bashkimit ne Mitrovice por me pas kujoi se kjo nuk eshte hera e pare qe ata kane qene bashke pasi ka ndodhur edhe me pare.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport