Connect with us

Lajme

Sot eshte e kuruar ne detaj/Por ja si dukej Bora Zemani kur ishte nje modele, shume me para se te behej e famshme

Published

on

Bora Zemani tashme moderatorja me e njohur per publikun shqiptar e ka nisur karrieren e saj si nje show girl ku e kemi pare te marre pjese ne te gjitha anet e skenes . Si fillim ajo ka nisur si velin te Fiks Fare me pas si prezantuese ne nje emision me telefonata .

Por nuk ka munguar dhe talenti i saj ne muzik ku shpesh here kemi kenaqesine ta degjojme te kendoje kenge te ndryshme.Gjithashtu Bora ka nisur karrieren e saj dhe si nje modele ku dukej mjafte e vogel ne moshe por shume e bukur.

2021 ishte viti ku Bora arriti kulmin e saj ne karriere me ane te emisionit te perputhen ku arriti mijra klikime ne youtube dhe beri qe ajo dita dites te ishte ne qendren e vemendjes te te gjithe publikut dhe mediave lokale e te huaja.

Nje nder ngjarjet me te perfolura per Boren kane qene lidhjet e saj ku gjithmone kane marre vemndjenne publikut .Ajo ka qene ne nje lidhje me nje nga DJ e njohur shqiptar ku sebashku kane dhe nje djale por mesaduket kjo lidhje nuk eci per nje kohe shume te gjate dhe ata u ndane.

Me pas ajo u lidh me Donald Veshaj ku kjo lidhje ishte akoma me shume e perfolur per shkak te gjykimeve per moshen e Bores qe ishte me e madhe se Donaldi dhe per djalin e saj Arborin.Mire po kjo gje mesa duket Donaldit nuk i interesoi fare dhe vazdhoi lidhjen e tij deri para tete muajsh qe u ndane.

Bora hyri ne emisionin Big brother vip per ti bere nje surpriz shoqes se saj te ngushte Semit ku ishin hapur thashetheme se ajo kishte nje pelqim per Donaldin dhe Bora i shuajti te gjitha keto dyshime duke i dhene nje shprese te re dashuris se tyre e cila nuk zgjati per shume kohe derisa Beatrix Ramosaj hyri.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport