Connect with us

Jete

Eshte plot 36 vjec dhe nene 1 nje vajze por shikoni si duket Nora Istrefi me zh veshur me rroba b anje

Published

on

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura.

Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha vazhdon të zgjojë kureshtjen e publikut të cilët janë në numër të madh, shkruan ORAinfo.

Duhet pranuar se ajo më shumë është komentuar më shumë për jetën personale, sesa për atë profesionale.

Nora edhe pse është nënë e një vajze, ajo vazhdon të gëzojë linja trupore përfekte.

Ajo se fundmi është duke qënduar në Australi, ku pritet t’i argetojë fansat e saj për nderë të 14 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Nga atje ajo ka publikuar një imazh shumë provokues.

Nora në këtë imazh shfaqet e veshur veç në bikini rrugëve të Melbourne të Australisë.

Kaq provokuese moti nuk e kemi parë ish-gruan e Robert Berishës. /ORAinfo/

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport