Connect with us

Lajme

Eshte plot 70 vjec por e ka trupin si ngjale/ Ja si duket Vera Grabocka e me rroba banje ne plazh

Published

on

Eshte mese normale qe ne te postojme foto me rroba banje ne rrjete sociale tani ne sezonin e veres..

Per regjisoren Vera Grabocka nuk eshte edhe aq. Ne nuk e kishim pare kurre me bikini por Alketa ka postuar nje foto me Veren ku shfaqen te dyja me rroba banje ne jaht, ne mes te detit.

Ajo ngjan si shoqja e Alketes dhe jo si mesuesja e saj, gje qe edhe Alketa e thote vete ndersa shkruan:
“Me Vera Grabockën duke punuar për formatin e ri. Zyrë me pamje nga deti. Vera (si atëherë kur ishte 20 vjeçe) me këto rroba banje si asnjë tjetër.

Një student i mirë do të mbetet gjithmonë modest dhe i vogël përpara mësuesit të tij dhe t’i kujtojë vetes gjatë rritjes që kreshtën e malit nuk e ngjiti vetëm!”

Te gjitha e keni ne dore rinen e perjetshme dhe tani qe po sheh kete foto te Veres qe ia ka dal, ke ndonje plan per vete?

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport