Connect with us

Lajme

Eshte shume e rezervuar per jeten private por shikoni si duket nga brenda shtepia e Xhemi Shehut

Published

on

Xhemi Shehu eshte nje nder vajzat me te komentuara nga media roze dhe nje nga modertoret me te pelqyera nga publiku.

Ajo eshte ende aktive ne rrjetet sociale edhe pse eshte shkeputur nga televizioni. Moderatorja publikon foto te ndryshme nga rutina apo me miqte e saj ndersa persa i perket jetes se saj private ajo eshte gjithmone e rezervuar.

Xhemi ne ‘Instastory’ ka publikuar disa foto me miqte e saj ne te cilat arrijme te shohim edhe disa nga ambientet e shtepise ku ajo jeton me partnerin dhe dy djemte.

Kuzhina e saj duket e dekoruar shume bukur dhe shume e thjeshte. Apartamenti eshte i shtruar me nje parket ngjyre kaf ndersa ne sallon mbizoterojne ngjyrat e hapura.

Kujtojme se Xhemi eshte cilesuar si nje nga vajzat me te bukura te skenes shqiptare qe publiku e do shume dhe qe mezi po presim ta shohim serish ne televizion.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport