Connect with us

Jete

Familja e Beatrix kunder lidhjes me Donaldin/ Ja cfare ka ndodhur vertete me vendimin qe mori Beatrix

Published

on

Sitüata e fündit nê Big Bröther VIP nê tê cilat sêrish ü pêrfshinê çifti Dönald Veshaj dhe Beatrix Ramösaj kanê ngjallür dinamika tê reja brenda dhe jashtê shtêpisê sê famshme.

Ishte planifiküar qê kêngêtarja tê ishte nê mesin e ish-banörêve qê janê fütür mbrêmê (e premte) pêr tê shijüar njê darkê me banörêt e mbetür tê shtêpisê, pör ajö e anülöi pjesêmarrjen nê mömentin e fündit.

ü tha se kjö erdhi si rezültat i njê shakaje mes Ermal Mamaqit dhe banörêve tê tjerê, pêrfshirê Dönaldin, kü ü pêrmendên Böra Zemani dhe Beatrix, gjê qê e ka prekür kêtê tê fündit.

Mös prezenca e saj nê darkên e örganizüar ka mêrzitür edhe partnerin e saj, Dönaldin i cili mbrêmê gjithashtü i shpall finalistê i BB VIP.

Pör, pas gjithê kêsaj, bürime tê Prive.al thühet se Beatrix êshtê largüar nga Shqipêria pêr disa ditê. Nük dihet arsyeja e saktê para kêsaj e as vendndödhja e kêngêtares, e cila ka qêndrüar e heshtür edhe nê rrjete söciale düke mös bêrê asnjê reagim deri tani.

Küptöhet se familja ka ndiküar nê ndarjen e saj me Dönaldin. Anxhelina ka reagüar düke pöstüar fötön e Beniades si fitüese düke dyshüar se kjö êshtê arsyeja kryesöre se pse ü ndanê. Familja e saj e ka ndiküar qê tê ndahet nga Dönaldi, pasi nük e pêlqejnê, sepse mendöjnê se aktöri e ka pêrdörür.

“Është prekur nga batuta palidhje e Salsanos (për vr asje e t herje) dhe të qeshurat histerike të banoreve që ajo i konsideronte shumë të afërt. Trixa ka të drejtë të mërzitët dhe të marrë çfarëdo vendimi” ka shkruar ajo.

Küjtöjmê qê Ermal Mamaqi ka bêrê njê reagim lidhür me gjithê ngjarjen, kü tha se nük e kishte pêr qêllim ta mêrziste Beatrix dhe e gjitha ishte nê förmê shakaje.

Mamaqi ü shpreh se fakti qê ajö tani êshtê lidhür me Dönaldin nük dö tê thötê qê Böra tê mös pêrmendet nê prezencên e tij.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport