Connect with us

Lajme

“Fansat e Donaldit më shajnë me adresa fallco”, Paloma tregon përjetimet pas daljes nga Big Brother

Published

on

Paloma, ashtu si edhe Sheila ishin dy banoret që u larguan spekaklin e të Premtes nga reality show Big Brother VIP.

E ftuar te “Ftesë në 5” Paloma rrëfen përjetimet e saj pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri:

Impakti i parë pas daljes nga shtëpia e Big Brother kanë qenë njerëzit. Mesazhe të jashtëzakonshme, dashamirëse, njerëz që më përqafonin në rrugë, njerëz që ngriheshin nga lokali duke më puthur e duke më thënë pse ike, pse u largove…Nuk ka vlerësim më të madh sesa ti kur del mbas një izolimi gati 1 mujor, të prekësh gjithë përqafimet e munguara në atë periudhë. E më vjen shumë keq që njerëz me profile fallco mundohen të degradojnë figurën e çdokujt aty brenda. E ti thuash dikujt, negative, e shpifur, pse nuk ja dhe dorën, thashethemexhie…Aktualiteti yt janë ata njerëz çfarë mund të bësh më shumë se të flasësh, sepse ajo është jeta ty brenda.

Më duket sikur është bërë një grupim nga pjesa e Donaldit, sepse profile me nga tre ose pesë followers-a mua më duket tendencioze. Të arrij tjetri në degjenerime, më duken njerzit më pa nivel. Nuk mund të hedhësh baltë mbi figurën e njeriut.  Jo çdo njeri në jetë mund ta duash, jo çdo njeri mund të jet shoku yt, se pastaj fundja fundit nuk je më e sinqertë,- rrëfeu ajo.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport