Connect with us

Jete

Fat te mire me Henen e re/Astrologu Paolo Fox parashikon keto 9 shenja per ndryshim te madh me 29 Mars 2022

Published

on

Dashi

Sot duhet të jetë një ditë e mirë pavarësisht nga kontrasti i Merkurit me Afërditën. Ruani mbarëvajtjen në planin ekomomik, ndërsa një surprizë e bukur ju pret në planin sentimental.

Demi

Në sajë të një Afërdite “kujdestare” për ju pritet që dita e sotme të jetë përgjithësisht pozitive në aktivitetin e përditshëm, por me shumë paison në dashuri. Probleme të vogla shëndeti.

Binjakët

Me Merkurin “e vrullshëm” por pozitiv në shenjë, padyshim që dita e sotme në pjesën më të madhe të saj do të jetë e mirë. Por nuk mjafton për të ringjallur optimizmin tuaj. Mirë shëndeti.

Gaforrja

Marsi dhe Saturni sot janë “kundërshtarë” të Afërditës që ju mbështet jua, prandaj përgatituni për një ditë në të cilën do t’ju duhet të luftoni shumë. Sa kënaqësi kur arrini fitoren!

Luani

Sot do t’ju duket së sërish yjet do të tregohen disi “dorështrënguar”, pasi do te keni vërtet pa shanse të mira për t’ia aritur qëllimit. Edhe një herë forca e vullnetit mund jetë vendimtare për ju .

Virgjëresha

Në përgjithësi kuadri yjor është pozitiv dhe momenti është mëse i përshtatshëm për të ndërmarë një iniciativë, por kjo nuk do të thotë të merrni vendime të nxituara. Mirë erosi.

Peshorja

Janë yje shumë yjet që qëndrojnë si mburojë mbi “kokën” tuaj, prandaj ndjeni një vetsiguri të tillë që do të bëjë të mos prapseni para asnjë lloj pengese. Shumë të zjarrtë në dashuri.

Akrepi

Ndikimi i Afërditës në shenjë jo vetëm që bëhet edhe më i fuqishëm, por në një orbitë harmonioze me Merkurin do të ndihmojë që të mos bini pre e pasioneve, por t’i keni idetë e qarta.

Shigjetari

Për të gjithë ata që duan të ndryshojnë diçka në stilin e punë, apo edhe në gjërat që kanë të bëjnë me jetën private, këshillohet të mos humbin më asnjë çast, pasi është momenti më i përshtatshëm.

Bricjapi

Eshtë sërish Merkuri “plor gjallëri” ai që mund t’ju sjellë sodisfaksione të tjera, kryesisht në aspektin profesional. Nuk do të ishte keq sikur të mendonit pak më shumë për të ardhmen.

Ujori

Edhe kuadri juaj yjorqielli është i mirë, ndonëse të lindurit e dhjetëditëshit të parë mund të kenë ndonjë “kundërkohë” të vogël për shkak të një Hëne jo edhe aq miqsëore. Mirë erosi.

Peshqit

Yjet sërish ju mbështesin fuqishëm duke stimuluar në radhë të parë karakterin tuaj, për të mos u nënshtruar para presioneve që ju vijnë nga shumë drejtime. Shumë të gjallë në jetën shoqërore.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport