Connect with us

Lajme

Fati i mire do te vije ne dashuri/Horoskopi i detajuar per keto 6 shenja, qe do kene shume fat ne DASHURI, sipas Meri Shehut

Published

on

Dashi

Edhe pse kjo dite eshte e vecante per te dashuruarit, per ju do jete e veshtire te ruani ekuilibrin ne cift. Nga njera ane Plutoni do iu nxute te ndryshoni zakonet dhe nga ana tjeter Saturni ju keshillon mos beni ndryshime. Flisni me partnerin! Per beqaret dashuria do jete rreth e rrotull por ata nuk do e shohin. Nuk do shqetesiheni per financat sepse ato do jene te mira. Gjithsesi mos e teproni me asgje.
Demi

Gjithcka do te rregullohet ne jeten sentimentale te cifteve sot. Edhe ata qe kane pasur probleme duhet te qetesohen sepse klima do te ngrohet. Tek beqaret do ndikojne Plutoni i cili do e ndeze atmosferen, do sjelle pasion dhe shume kenaqesi. Ka mundesi qe personi qe do takoni te jete Demi ose Akrepi. Duke u treguar te matur me financat do mund te keni edhe surpriza shume te kendshme.

Binjaket

Nen influencen e Uranit ata qe jane ne cift do bejne gjithcka qe ta forcojne edhe me teper lidhjen e tyre dhe te kalojne ne nje faze me serioze. Per beqaret do jene te favorizuara dashurite. Do njiheni me dike gjate mbremjes, por mos e humbni mundesine per shkak te krenarise. Financat do kalojne ne plan te pare. Jo vetem qe do e ekuilibroni buxhetin por do keni edhe rritje.

Gaforrja

Duke qene se ne jeten sentimentale te cifteve sot do ndikoje Jupiteri, marredhenia midis partnereve do jete e ngrohte, e mbushur me dashuri dhe pasion. Ata qe jane te martuar do lundrojne ne nje det plot harmoni. Beqaret duhet te pergatiten te bien nen sharmin e dikujt mjaft interesant. Perfitoni nga kjo dite me fat per te luftuar kunder problemeve financiare. Tregohuni te matur.

Luani

Problemet ne cift do zene nje vend shume te rendesishem gjate dites se sotme. Duhet te keni kurajen t’i perballoni drejtperdrejt ne menyre qe edhe vete te jeni te qete. Beqaret do te pelqehen dhe do te admirohen nga te tjeret. Do perjetoni kenaqesi te reja! Financat ka rrezik te kalojne nje faze te trazuar. Edhe pse mund te keni rritje te ardhurash, Neptuni do iu beje te shpenzoni pa kufij.

Virgjeresha

Kjo e marte do jete dite mjaft premtuese per jeten ne cift. Do perfitoni mjaft nga kenaqesite qe do te sjellin yjet. Ne mbremje do kaloni edhe disa caste romantike dhe te mrekullueshme. Nese jeni beqare, nje takim i rendesishem do mund te ndryshoje jeten tuaj. Perfitoni! Kujdes me operacionet financiare te pamatura. Edhe pse keni hezituar shume kohet e fundit, sot do hidheni me symbyllur ne detin e shpenzimeve.

Peshorja

Sot do te vihet theksi tek vazhdimesia e jetes ne cift. Nuk paraqitet asnje problem perkundrazi do e kaloni bukur kete 14 shkurt. Beqaret do kene nje dite me fat. Venusi do ua ngjyrose qiellin do zbuloni sensualitetin dhe performanca te reja. Me aventurieret do i ulin anijet e tyre kozmike neper vende te pa eksploruara me pare. Mos merrni asnje vendim dhe mos beni plane ne sektorin financiar.

Akrepi

Do jeni mjaft xheloze ju cifte sot. Kujdes, sepse posesiviteti i tepruar do i vije ne maje te hundes partnerit! Per me teper kjo sjellje mund t’iu beje te tregoheni edhe mjaft tiranike dhe te padrejte. Nese jeni vete mund te keni takimin e shume pritur. Beni durim, mos u nxitoni! Ruani qetesine ne planin financiar dhe mos ndermerrni asnje rrezik. Degjojini me teper keshillat qe do iu japin disa te aferm.

Shigjetari

Besnikeria ne cift edhe mund te rrezikohet sot keshtu qe ju duhet te jeni shume te kujdesshem. Ajo per te cilen ju keni nevoje eshte risia. Mundohuni te beni dicka interesante qe ta kaloni rutinen! Per beqaret deshurickat do te kene prioritet. Marsi iu premton edhe nje takim ekzaltues. Me ne fund, fale gjithe mundit qe keni shpenzuar financat do fillojne te rriten dhe mos u cudisni nese rrjedhin lume.

Bricjapi

Per pjesen me te madhe te cifteve nuk do kete asgje te rendesishme ne jeten sentimentale. Sipas situates, mund te beni vetem plane per te ardhem. Disa mund te mendojne te ndertojne edhe nje familje. Per beqaret nuk do te mungojne mundesite per te joshur. Por ku do iu cojne ato? Tregohuni te matur. Jupiteri do krijoje nje klime mjaft te favorshme per financat. Fati do jete ne anen tuaj!

Ujori

Per ju qe jeni ne cift kjo dite do jete si gjithe te tjerat dhe pa asnje gje per t’u vecuar. Secili prej jush do kete angazhimet e tij dhe nuk do kete shume kohe per t’ia kushtuar partnerit. Beqaret kane deshire te perjetojne nje histori te bukur dashurie? Yjet sot nuk do favorizojne kete sektor per ju! Do kerkoni qe te rrisni te ardhurat dhe planetet do iu ndihmojne me teper sesa mendonit. Perfitoni!

Peshqit

Nese keni nje lidhje, mund te kete debate te vogla por gjithcka do harrohet pas nje darke pasionante. Nese jeni beqare, Plutoni ka rrezik te pengoje nje takim qe kishit lene. Gjithsesi mos u merzitni sepse pasi te mendoheni mire doe kuptoni se ne te vertete kerkoni nje lloj tjeter lidhjeje. Me Uranin ne anen tuaj do hidhni hapa te rendesishem drejt konsolidimit te situates materiale. Bravo!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport