Connect with us

Jete

Festojne 3 vjetorin e lidhjes se tyre/ Donaldi i ben dhuraten me te bukur Bora Zemanit nga shtepia e Big Brother

Published

on

Si sot para tre vitesh Donaldi ka lidhur dashurinë e tij me moderatoren Bora Zemani. Dhe sot aktori ka vendosur të bëjë një gjest shumë të veçantë nga shtëpia e “Big Brother”.

Ai vendosi që brenda një kutie me ëmbëlsirë të vendoste varësen e tij dhe ta hidhte përtej murit.

Donaldi tha se shpreson se ditën e nesërme Bora do ta gjente këtë pako gjatë ardhjes së saj në ambientet e institucionit.

Për t’i dhënë asaj një shënjë, ai vendosi që brenda një kutie me ëmbëlsirë të vendoste varsën e tij dhe ta hidhte përtej murit.

Ai shpresoi se ditën e nesërme Bora do ta gjente këtë pako gjatë ardhjes së saj në ambjentet e institucionit.

I gjithë ky veprim u shoqërua me batuta dhe situate komike.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport