Connect with us

Lajme

Fifi tha se i ka shkruar 2 kenge pa leke/ Arditi nuk permbahet pasi ka degjuar deklaraten e saj brenda shtepise

Published

on

Sot Arditi ka qenë i ftuar te emisioni i Top Albania Radio-s ‘Pardon my French’, ku foli për eksperiencën e tij në Big Brother VIP.

Kujtojmë, se ditën e djeshme  Arditi hyri përsëri në shtëpinë e “Big Brother Vip”, për tu sqararuar me Fifin. Para se të takoheshin Fifi pa një klip ku Arditi e quante veprimin e saj pafyt yrësi dhe ajo më pas  bëri një deklaratë ,e cila shumë shpejt bëri xhiron e rrjetit.

Unë nuk e kam mik të ngushtë Arditin, e kam mik. Kam punuar me të, ia kam bërë dy këngë, tek njëra nuk i mora asnjë lekë, te tjera vetëm gjysmën e çmimit, sepse unë nuk shitem për pak… Po Ardit, e kam dashur Granitin më shumë se ty brenda.

Lidhur me këtë që tregoi Fifi në spektakël, Ardit Çuni tregoi të vërtetën e tij

Unë nuk e kisha dëgjuar pjesën e këngës sepse do kisha nxjerrë lekë do e pyesja sa i detyrohem. Nuk më duket aspak profesionale, ndoshta e ka thënë në nerva e sipër për pjesën e këngës. Po, është zhgënjim sepse disa marrëdhënie janë diskrete. Është si të thëm unë sa e ka Fifi tekstin. Janë disa marrëdhënie profesionale diskrete…

Bëhet fjalë për këngën “Qaj” që i jam shumë mirënjohëse asaj për tesktin. Këngën do e shkruante dikush tjetër, por ajo më tha “të lutem ma shkruaj dhe sdo të marr lekë”, nuk ishte kërkesë e imja, ishte ajo që e kërkoi sepse i pëlqeu shumë. Këngën e dytë ia kam paguar sa e ka, jo gjysmë çmimi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport