Connect with us

Jete

Fifi ben gati valixhet per te dal nga shtepia e Big Brother/ Ja cfare ka vendosur Fifi pas momentit live

Published

on

Pasi gjendja e saj u përkeqësua gjatë emisionit LIVE, Fifi ka vendosur që të largohet nga shtëpia e Big Brother.

Këngëtarja nga Kosova ka bërë gati valixhet, dhe ka vendosur të lërë lojën.

Gjithë kjo erdhi pas një debati me opinionisten Balina Bodinaku e cila i tha Fifit se ka dashur ta merrte vëmendjen nga historia e Sarës me Dj PM.

Kjo gjë u kundërshtua ashpër nga Fifi, e cila tha se kjo është gjëja e fundit që do ta bënte në jetë.

E menjëherë ajo kërkoi të largohej nga shtëpia, derisa në atë moment kur po çohej në këmbë për tu larguar nga Big Brother, dhe aty i ra të fikët.

Fifi po kritikon Balinën se gjithmonë po flet gjëra negative ndaj saj, dhe kjo nuk është hera e parë.

Fifi ka vendosur mos te largohet nga shtepia e Big Brother. ajo tha se do jap nje shembull te keq nese do largohet duke e lene ne mes garen.

Ajo ka vendosur qe te qendroje.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport