Connect with us

Jete

Fifi ben operacion plastik buzet dhe eshte penduar/ Shikoni sa shume ka ndryshuar ajo pas nderhyrjes

Published

on

E ftuar në “Më lër të flas”, nën moderimin e binjakëve Romeo dhe Donald Veshaj, artistja Fifi tregoi tre gjërat që nuk do të bënte më kurrë.

Fifi ka bërë buzët dhe është penduar.

Ajo tha se nuk duhej të merrej me dy persona që është marrë në Big Brother VIP, ishte penduar për buzët që kishte bërë para disa ditëve dhe se do të ishte munduar më shumë që të mbante nervat në momentet e saj të acarimit..

“Nuk do isha marrë me dy veta në Big Brother, ajo dihet. Femër mashkull, nuk do i kisha bërë buzët operacion që i bëra para disa ditëve dhe e treta do isha munduar shumë me i mbajt nervat e mia kur unë acarohem”, tha Fifi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport