Connect with us

E pergjithshme

Fifi ben postimine pare pas daljes nga Shtepia E Big Brother/ Ja cfare ka thene ajo

Published

on

Fifi sot është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP.

Këngëtarja nga Kosova tha se ka marrë vendim të largohet pasi dëshiron të merret me veten dhe kjo gjë mbyllur në shtëpi nuk po i bën mirë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Një reagim minuta më parë ka ardhur nga një faqe që mban emrin e Fifit, por që nuk dihet saktë nëse është vetë këngëtarja apo ndonjë familjarë, apo fans i saj.

Në shkrimin e bërë thuhet se arsyeja e largimit ishte që Fifi të merrej më shumë me veten.

Postimi i plotë:

Përshëndetje miqt e mi të dashur më ka marrë shumë malli për ju!

Nga sot unë nuk jam më pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP” arsyja se kam nevoje të merrem më shumë me vetën!

Ju falenderoj që me keni përkrah gjatë gjithë kohës time në “Big
Brother VIP”!

Ju jeni fryma ime! 💘

JU DUA PA FUND FIFI JUAJ! 🙏

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport