Connect with us

Jete

Fifi doli nga shtepia e Big Brother por shikoni kush eshte personi i saj i zemres qe e priti jashte shtepise

Published

on

Fifi vendosi mesditën e djeshme të linte shtëpinë e “Big Brother VIP” me dëshirën e saj. Këngëtarja tha se kjo eksperiencë nuk ka ndikuar për mirë te ajo dhe shtoi se ka nevojë të merret me veten.

Pas daljes, miku i saj i ngushtë, balerini Graciano Tagani ka publikuar një video të Fifit, ku këngëtarja shihet shumë e lumtur që është në shtëpinë e saj.

Ajo ka publikuar 1 nga miqte e saj me te dashur qe eshte Klajdi Haruni.

Ajo ka publikuat nje foto ne instagramin e saj ku shkruan :”Ja ken kam takuar @klajdiharuni”

Ajo duket shume e lumtur qe takoi miqte e saj pas daljes se papritur nga shtepia.

Në ambientet e Top Channel Fifi është takuar dhe me Arditin, i cili e ka përgëzuar për guximin dhe kurajon.

“Bravo Fifit për guximin dhe ku rajon që sot vuri veten dhe shën detin e saj mbi çdo gjë. Njerëzit që e duan e kuptojnë që ajo Fifi është më e rëndësishme se loja.
P.a: Ne të dy jemi shokë dhe do vazhdojmë pavarësisht çdo gjëje, se respekti për njëri-tjetrin është kryesori. Ai që të do t’i thotë gjërat edhe kur dhe mbin”- ka shkruar Arditi në një postim në Instastory ku tregon se ka takuar Fifin menjëherë pas daljes.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport