Connect with us

Lajme

Fifi e ftoi te flinte me te naten e pare te daljes nga Big Brother/ Monika tregoi cfare e beri te mos shkoje

Published

on

Aktorja Monika Lubonja ishte e eliminuara e fundit nga shtëpia e “Big Brother VIP”. Monika zbuloi se natën e parë jashtë shtëpisë e kishte kaluar në shtëpinë e saj me të bijën, Tean dhe nënën e saj. Pavarësisht se i kishte dhënë fjalën Fifit, aktorja tha se nuk e refuzoj dot vajzën e saj.

Gati plani nr. 2! Ja çfarë vendosën Monika dhe Fifi për të vënë sërish në lojë banorët

“Nuk arrita dot, nuk mund të gënjej. Fifi kishte ardhur të më merrte. Emocion i pafund, kemi bërë pak bisedë. Por kur kam parë Tean që kishte ardhur nga Gjermania, u habita kur e pash se mendova mos kishte ndodhur diçka shumë e madhe.

Edhe mu desh të flija me të. Plus që mamaja ime kishte katër muaj pa më parë dhe ishte e rënduar nga ana emocionale”, u shpreh ndër të tjera Monika.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport