Connect with us

Jete

Fifi e ka lene shtepine bosh/ Ja cfare kane bere banoret e Big Brother pas largimit te saj

Published

on

Pas ngjarjes së ndodhur gjatë spektaklit të së martës Fifin mori një vendim në lidhje me rrugëtimin e saj në shtëpinë e “Big Brother”.

Drekën e sotme ajo ka vendosur që të tërhiqet përfundimisht nga loja dhe t’i përkushtohet shëndetit të saj.

Vendimi i papritur për tu larguar sigurisht që la tek ata shumë tronditje dhe habi.

Shumë nga banorët e komentuan largimin e saj ku ishte Semi ajo që u mërzit shumë për këtë vendim të Fifit.

“U mërzita vetëm se ajo donte të ishte këtu,donte të kalonte mirë dhe donte të merrte ato para. Qajta një moment se nuk do të jetë këtu brenda por rëndësi ka shëndeti i saj mbi të gjitha,”-tha ajo.

Gjithashtu dhe Arbëri u shpreh se është ndjerë shumë i lumtur për këtë vendim të këngëtares pasi është gjëja më e duhur që ajo ka bërë.

“Unë gjithmonë kam menduar që Fifi nëse do të jetë sa më mirë në lidhje më shëndetin duhet të largohet sa më parë nga shtëpia,se shëndeti vlen më shumë se paratë.Jam shumë krenar për të që mori atë vendim”-tha ai.

Largimi i Fifit ka mërzitur jashtë mase banorët në shtëpinë e Big Brother VIP.

Ata janë shqetësuar shumë, sa që për orë të tëra nuk kanë pushuar duke qarë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

E me largimin e këngëtares nga Kosova, banorët kanë zgjedhur të falen brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Menjëherë pasi doli nga shtëpia, Fifi takoi shoqërinë e saj më të mirë, ndër ta edhe ish banorët e Big Brother, Arditin dhe Palomën.

Padyshim aty nuk mungoi as njëri nga anëtarët e grupit “Three Dots”, Klajdi Haruni i cili kishte ardhur ta mbështeste pas daljes këngëtaren.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport