Connect with us

Lajme

Fifi e nxorri Donaldin ne nominim ne Big Brother/ Reagon Romeo vellai binjak i Donaldit per kete vendim

Published

on

Graniti dhe Arditi ishin dy personazhet të cilët morën shumicën e votave nga banorët brenda shtëpisë së famshme për të dalë në nominim, por Fifi si më e preferuara e publikut mund të përzgjidhte të bënte një shkëmbim ndërmjet një të nominuari dhe një tjetër banori.

Menjëherë Fifi zgjodhi të zëvendësonte Granitin me Donaldin duke e nxjerrë këtë të fundit në nominim përballë Arditit.

Duket se në lidhje me këtë situatë nuk mund të mbeste pa reaguar, Romeo i cili ka publikuar në Instastory një GIF të disa personave duke duartrokitur në mënyrë ironike. Aktori nuk ka shkruar asgjë krah videos e cila sigurisht nuk mund të interpetohej si asgjë tjetër veçse ironi për vendimin e Fifit.

Epo duket se lu fta e ftohtë nuk u përket vetëm banorëve brenda shtëpisë, pasi në të përfshihen dhe familjarët e të afërmit e tyre.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport