Connect with us

Jete

Fifi eshte dhene totalisht pas Granitit ne Big Brother por ai ben deklaraten ”E pelqej por…”

Published

on

Marrëdhënia dhe afërsia me Fifin dhe Granitin është komentuar më shumë se kurrë ditët e fundit. Pas vuajti dënimin prej 2 ditësh në Dhomën e Dënimit prej thyerjes së rregullave, Graniti e mikpriti rikthimin e saj me një surprizë tepër romantike.

Mbi krevatin e saj u gjendën qirinj të ndezur dhe shkronja, gjë që Fifin e emocionoi tepër.

“E pëlqej por është pak shpejt për tu lidhur”,- deklaroi Graniti gjatë spektaklit të së premtes.

Dyshja komentoi edhe skenat e xhelozisë që janë shfaqur në raportin mes tyre përgjatë ditëve të fundit.

Loja e epiteteve ishte arsyeja që Fifi xhelozoi Granitin dhe pretendoi se po hynte mes tij dhe dikujt tjetër.

“U mërzita jo nga xhelozia, por e kisha më shumë për prindërit. I kisha parë në ëndërr dhe kisha merkaun se mos kishin ndonjë nevojë. Por edhe presioni i Granitit ka ndikimin e vet”, sqaroi Fifi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport