Connect with us

Jete

Fifi harron qe ne shtepine e Big Brother ka kamera/ I heq te gjitha rrobat dhe zbulon trupin

Published

on

Një nga banoret e shtëpisë, Fifi ka qenë shumë e diskutuar për shkak të reagimeve të saj ndaj situatave të ndryshme, që për hir të së vërtetës është diskutuar nga konkurrentët e tjerë dhe publiku jashtë si sëmundje mendore

Mirëpo, sërish si këngëtare, ajo mbetet një ndër më të pëlqyerat e sidomos për baladat e saj shumë të ndjera

E tanimë që ajo dhe banorët e tjerë janë mësuar me kamerat duket se dhe rehatia e komoditeti që kanë me njëri-tjetrin është shtuar. Ditën e djeshme Fifi u zhvesh ‘topless’ në pjesën e sipërme duke u shtrirë në krevat dhe shijoi kështu një masazh nga Beniada, një tjetër banore me të cilën ajo ka marrëdhënie shumë të mirë.

Epo, kamerat duket se janë bërë të padukshme për banorët…

Çdo ditë që kalon bëhet më dinamike situata brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”, ku zbulohen shumë të pathëna dhe konkurrentët afrohen më shumë me njëri -tjetrin. Por ata që janë komentuar më së shumti janë dy prej banorëve, Fifi dhe Graniti.

Gjithmonë janë diskutuar herë për afrimitetin e madh që na bën të mendojmë se ka diçka mes tyre e herë për deklaratat që na habisin se janë thjesht shokë dhe duan të tjerë njerëz jashtë shtëpisë. Teksa Fifi vazhdon të qëndrojë krah tij kur në spektaklin e së martës, e votuar si më e preferuara e publikut ju dha detyra të shpëtojë një nga nominimi (Granitin ose Arditin) dhe ta zëvëndësonte me dikë tjetër, ajo zgjodhi të shpëtojë ish- futbollistin.

Nuk dihet se si do të shkojë marrëdhënia mes tyre, pasi deri më tani çdo gjë duket shumë e komplikuar.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport