Connect with us

Lajme

Fifi largohet nga shtepia e Big Brother te gjithe banoret ne lot/ Ja cpo ndodh brenda shtepise se Big Brother

Published

on

Fifi ka vendosur të largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother Vip. Pas inci dentit të së martës shumë kërkuan që ajo të largohej, ashtu si shumë të tjerë dolën në mbështetje të saj.

Ajo ka bërë gati valixhet dhe është takuar me banorët, duke i dhënë kështu fund rrugëtimit të saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Gjatë spektaklit të së martës Fifi u ndje keq pas një debati me Balinën dhe humbi ndj enjat. Balina i tha Fifit të mos ndërhyjë mes Sarës dhe Pajtimit dhe se gjithë këtë po e bën për vëmendje. Fifi reagoi ashpër ndaj këtyre fjalëve dhe kërkoi të largohej menjëherë nga shtëpia, kur në atë moment i ra të f ikët.

Pas pak çastesh produksioni njoftoi se është mirë dhe se ajo ndodhej në dhomën e gjumit për tu qetësuar. Pas hapësirës publicitare e pasi u qetësua Arbana e ftoi Fifin në dhomën e rrëfimit. Fillimisht Fifi vendosi të qëndronte dhe tha se do e përballonte rrugëtimin, por me sa duket gjërat kanë ndryshuar.

Kujtojmë që pas inc identit të së martës një pjesë e audiencës kërkoi që ajo të largohej përfundimisht nga BB Vip, ndërsa një pjesë tjetër e mbështetën. Krah saj doli edhe miku i saj, këngëtari Flori Mumajesi  e po ashtu Graniti, me të cilin kishte raporte të ngushta kur ai ishte ende në shtëpi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport