Connect with us

Jete

Fifi manipulohet nga Monika/ Flet per here te pare Sheila pas daljes nga Big Brother VIP

Published

on

Pas një pauze katër vjeçare, reality-show, “BigBrother” u rikthye, por tani në një format tjetër, me personazhe të njohura ‘VIP’, deri më tani janë larguar tre banorë.

Në një intervistë për ‘Fan Club’, isha banorja e shtëpisë, Sheila Haxhiraj ka folur për Fifin, duke thënë se është një njeri me zemër të madhe dhe më e sinqertë se që duhet.

Duke e kujtuar në bisedë debatin e ‘sajuar’ mes Fifit dhe Monikës, Sheila tha se Monika po përfiton nga gjendja emocionale e Fifit dhe po manipulon këtë të fundit.

“Ka zemër shumë të madhe dhe shumë e sinqertë, po më vjen keq po përfitohet me gjendjen e saj të keqe emocionale dhe po manipulohet nga Monika. Nuk e kam kuptuar këtë afrimitetin e tyre, që Monika ka për Fifin. Kur ka qenë zënka i kam thënë Monikës që mendoj në të pavetëdijshmen tuaj mendoj që këto janë fjalë të vërteta që keni thënë për njëra tjetrën (gjatë zënkës). Nuk kam qenë prezente dhe nuk gjykoj dot më mirë”, tha Sheila.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport