Connect with us

Jete

Fifi me telefon brenda shtepise se Big Brother? Zbulohet foto qe e tregon ate me 1 aparat ne dore

Published

on

Ky edicion i “Big Brother Vip” në mediat rozë ka lënë dyshime të shumta lidhur me faktin se të gjitha ngjarjet e ndodhura brenda shtëpisë janë të udhëzuara nga vetë produksioni.

Ndjekësit janë treguar të kujdesshëm dhe kanë vënë re disa detaje të rëndësishme.

Banorët thirren në emër për tu paraqitur në dhomën e rrëfimit si dhe të mësuarit e atyre se çka duhet të thonë lidhur me situata të caktuara.

Por, gjatë këtyre ditëve të tjera skandale po dalin në dritë sa i përket banorëve brenda shtëpisë ku edhe pse supozohet s ejanë të ilozuluar atyre ju është dhënë privilegji për të mbajtur celularë.

Në rrjet po qarkullon një foto ku duket se Fifi është duke përdorur celularin e po ashtu po qarkullon edhe një video ku dëgjohet Donaldi t’u thotë banorëve t’i mbàjnë telefonat “silent”, pasi ashtu i kanë thénë në dhomën e rrëfimit. Por ky nuk eshte telefon por nje makine llogaritese per te bere llogarite e buxhetit. KEte e ka konfirmuar edhe Olti Curri ne faqen e tij ne instagram.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport