Connect with us

Jete

Fifi perballet me banoret dhe Balinen/ Ja cfare ndodhi ne takimin e pare te saj me opinionisten

Published

on

Moderatorja, Arbana Osmani tregoi se Fifi sonte do jetë e pranishme në studio.

Këngëtarja, pas largimit të saj nga shtëpia ka vendosur të vijë në studio, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, Fifi duket shumë mirë dhe pozitive pavarësisht daljes së saj nga programi.

Kujtojmë se, ajo la shtëpinë me vendimin e saj për shkak të gjendjes së saj shënde tësore

e para qe ajo ka takuar ka qene Balina ne nje perqafim te ngrohte.

Ajo pranoi se i ka kerkuar falje Balines ne me nje pershperime ne vesh. Ajo tha se ka qene faji i saj sepse edhe sikur Balina ate nate ti thoshte Te dua ajo do reagonte prape.

Largimi i Fifit nuk u prit shumë mirë nga banorët ku disa prej tyre u mërzitëm shumë për këtë vendim të këngëtares.

Iliri ishte një ndër banorët ku u shpreh se nuk e priste aspak dhe se nëse ajo kishte vendosur të largohej ishte vetëm për të mirën e saj.

“Me thënë të drejtën nuk e prisja.Ajo që unë kam menduar mbas pronocimit ishte se çdo gjë që Fifi mund të vendoste ishte për të mirën e saj.Prokupimi im personal më i madh ishte pikërisht vetëm 1,kur ndodhin raste të tilla a do ishim të gatshëm ta ndihmonim,”-tha Iliri.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport