Connect with us

Jete

Fifi publikon kengen qe krijoi brenda shtepise se Big Brother/ Degjojeni sa e bukur ka dale

Published

on

Ka pak ditë që Fifi mori vendim të largohet përgjithmonë nga shtëpia e famshme “Big Brother Vip”.

Gjatë qëndrimit brenda shtëpisë, Fifi shkroi këngën e saj të re të titulluar “Diell” e cila u bë hit menjëherë, shkruan GazetaBlic.

Kjo këngë e shoqëruar me pak sekonda bëri që Fifi ta publikojë në “Youtube” demon.Më poshtë mund ta shijoni këtë super hit.

Në spektaklin e ‘Big Brother VIP’ mbrëmjen e djeshme u bashkua edhe Fiti, e cila dy ditë më parë vendosi që të linte përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Teksa u komunikoi banorëve vendimin e saj, këngëtarja e njohur u shpreh se po del pasi do që “të merret me veten”. Madje Sabianit, me të cilin ka krijuar një marrëdhënie shumë të afërt i tha: “Nuk po marr frymë”.

Ndërkohë gjatë spektaklit, Fifi u duk paksa e zhg ënjyer nga disa prej banorëve dhe u kërkoi që të flisnin për gjërat që kishin thënë për të. Ajo kërkoi që të reagonte Arjola, Monika, Donaldi dhe Iliri, ku vetëm ky i fundit u sqarua me të.

Pasi ka përfunduar spektakli, Monika dhe Arjola kanë folur pikërisht për Fifin, ku shprehen se as nuk i përshëndeti:

Biseda me Arjolës dhe Monikës

Monika: Unë prisja që ajo të më përshëndeste, të më thoshte Monika si je? Arjolë si ju kam? E prisja këtë

Arjola: Nuk ndodhi, nuk është ndonjë gjë e madhe tani

Monika: Unë e du fort

Arjola: Nuk është ndonjë gjë e madhe. Mendoj se përtej kësaj unë jam mërzitur shumë dje, edhe… s’ka rëndësi. Nuk ka rëndësi se fjalët e tepërta janë varfëri.

Monika: Unë dje nuk kam qenë në terezi

Arjola: Pse ti mendon se nuk e kanë parë këtë njerëzit?

Monika: Nuk dua për njerëzit

Arjola: Më fal shpirt, lot gëzimi nuk kemi derdhur sigurisht, që jemi mërzitur unë akoma i kam sytë e ën jtur nga kjo gjë. Nuk është se kemi bërë dramë

Monika: Do preferoj më mirë kur të dal do ta takoj. Për mua ka rëndësi që ajo të jetë shumë, shumë mirë. Në qoftë se nuk i ka besuar ato fjalët e mia, unë ja kam bërë dhe e kam dashur me shpirt.

Arjola: Muhabeti që foli Fifi sot që tha pak pozitivitet, unë i kam thënë Ilirit këtu brenda, le të hidhet Einxhel, Donaldi, le të hidhet kushdo përpjetë, le ta analizojnë si të duan fjalën shok, se qenka kr im me thënë e kam tjetrin shok.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport