Connect with us

Jete

Fifi terheq vemendjen e Edi Rames/ Shikoni cfare ka bere kryeministri pas daljes se saj nga Big Brother

Published

on

Fifi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe ka fansa të shumtë. Siç duket, një prej tyre është edhe kryeministri Edi Rama. Ai ka ndarë një video nga Valbona e mbuluar me borë dhe në sfond është kënga më e re e Fifit, “Diell”.

“Valbona magjike”, shkruan Rama krah videos.

Nuk dihet nëse kjo është një zgjedhje e rastësishme, por mund të thuhet se Valbona duket vërtet bukur e mbuluar mes borës.

Kujtojmë që Fifi e shkruajti këtë këngë gjatë qëndrimit të saj në Big Brother. Kënga “Diell” me vargjet e famshme, “diellin e kam hup me to dhe veten”, u lançua edhe në versionin demo.

Fifi u largua nga shtëpia e Big Brother pasi nuk ishte në një gjendje të mirë. Asaj i ra të fi kët gjatë spektaklit në një përballje me opinionisten Balina Bodinaku, ku kjo e fundit i tha se po ndërhynte mes Sarës dhe Pajtimit për vëmendje.

“Banorë, unë kam marrë vendim të lë shtëpinë e Big Brother sot. Kam nevojë të merrem me veten time. Kjo eksperiencë nuk po më bën mirë. Nuk e kisha atë mundësinë që të flisja atë që vërtë e kam. Se nëse ju jeni munduar të më ruani mua edhe unë jam munduar t’ju ruajë ju krejtëve dhe në shumë raste nuk e kam dhënë mendimin tim ashtu si e kam. Dhe kam nevojë të dalë jashtë e të merrem me veten. Ju pres pas 50 ditëve”, tha Fifi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport