Connect with us

Lajme

Flet Beatrix: “Humba babin e qëndrova në këmbë, por kur m’u bë gjyqi se dashurova Donaldin me rrezuan”

Published

on

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka disa javë që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, por vetëm sot ka dhënë intervistën e parë për emisionin “Fan Club”.

Këngëtarja ka folur si asnjëherë më parë për ndjenjat e saj ndaj Donald Veshajt, me të cilin krijoi një lidhje brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Trixa u shpreh se e ka marrë malli për Donaldin dhe në fillim e ndiqte shumë “Big Brother VIP” ajo shtoi se tani e ndjek më pak, e pikërisht të parë partnerin e saj.

Gjatë intervistës, Beatrix kujtoi edhe momentin kur është folur për herë të parë për romancën e tyre, duke e cilësuar si “gjyq i famshëm”.

“Ka ndërruar jetë babai dhe kam qëndruar në këmbët e mia, Kur është bërë gjyqi i famshëm nuk kam qëndruar në këmbë, mënyra se si jam gjykuar, më kanë kërkuar llogari për një gjë që nuk bëra asnjë hap gabim.

Donaldi më ka thënë disa herë se e di se çfarë bëj, unë që ndoqa zemrën time, dashurova, nuk kisha faj, më fyen”, u shpreh këngëtarja e njohur.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport