Connect with us

Lajme

Flet gjithe kohen per ta brenda shtepise se Big Brother/ Shikoni sa shume i ngjajne 3 femijet Arjoles

Published

on

Ajo është njëra nga banoret e Big Brothet Vip.

Për publikun kosovar ajo është bërë e njohur me rolin e Xhbanes në serialin “O sa mirë!”, kurse për artdashësit shqiptarë Arjola Demiri preku suksesin me shfaqjen “Dashuritë e virgjëreshës Madalenë”.

Ky moment shënoi edhe suksesin e saj të parë që u pasua më pas me role të tjera në teatër, ekran dhe në kinematografi.

E bukur, sharmante dhe super e talentuar, “çika” nga Tropoja arriti të na bëjë për vete të gjithëve brenda pak kohësh.

Mirëpo siç e ka deklaruar edhe më parë, suksesi më i madh në jetë janë 3 fëmijët e saj që së fundmi na i ka prezantuar në dy foto në Instagram.

Arjola nuk ngjan aspak si nëna e 3 fëmijëve, por si motra e tyre e madhe.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport