Connect with us

Jete

Flirtues dhe tradhtarë/ 5 shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet tu besohet aspak

Published

on

Binjakët

Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të lëkunden shumë lehtë ndërmjet partnerëve të mundshëm që ngjallin interesin e tyre. Nëse në marrëdhënien e dashurisë që kanë me një person emocionet e forta mungojnë, Binjakët shkojnë t’i kërkojnë diku tjetër. Kjo ndryshon nëse janë ata që tradhtohen.

Gaforrja

Në vendin e dytë të pesë shenjave më pak besnike të horoskopit është Gaforrja. Ata që lindin në shenjën e horoskopit të Gaforres, shpesh luajnë me zjarr, duke provokuar ata që janë të interesuar për ta, edhe kur janë të zënë. Ata që kanë lindur nën shenjën zodiakore të Gaforres kanë një personalitet shumë flirtues, janë të vetëdijshëm të kenë sharm dhe të pëlqejnë të tjerët dhe e shijojnë shumë këtë. Ata që lindin në shenjën zodiake të Gaforres e shfrytëzojnë më së shumti sensualitetin e tyre, kështu që ata janë në kohë rekord në mes të tradhtive.

Akrepi

Nga pesë shenjat më pak besnike të horoskopit, i treti është Akrepi. Fatkeqësisht, mungesa e besnikërisë dhe sinqeritetit të tij në një marrëdhënie me dy është tipike. Natyra sensuale e shenjës mund të jetë shumë e keqe për marrëdhënien. Ata që kanë lindur në shenjën zodiakore të Akrepit nuk mund t’i rezistojnë tundimeve. Nëse janë ata që janë tradhtuar, atëherë gjendja do të jetë shumë tragjike. Ata do të ndjekin partnerin tradhtar me qëllim hakmarrjeje deri në fund të ditëve të tij.

Peshorja

Në vendin e katërt të pesë shenjave më pak besnike të horoskopit është Peshorja . Ata që kanë lindur nën shenjën zodiake të Peshores kanë kryesisht një personalitet shumë joserioz dhe flirtues. Të lindurit e kësaj shenje kujdesen vetëm për njerëzit me pamje të mirë, kështu që është e lehtë për ta që shpesh të bien në tundim pa i kushtuar vëmendje çdo gjëje që është e brendshme. Sidoqoftë, të lindurit e shenjës së zodiakut të Peshores nuk vendosen kurrë. Ata mund të jenë shumë hezitues në momentin e kryerjes së një pabesie, ata mendojnë shumë për këtë dhe mbi të gjitha ata kalojnë shumë kohë duke fantazuar. Ndonjëherë Peshorja mund të ketë fantazinë e mashtrimit për partnerin e tyre për vite me radhë, por ata nuk mund ta zbatojnë atë.

Shigjetari

Në vendin e pestë si shenja më pak besnike e horoskopit është edhe Shigjetari. Të lindurit e kësaj shenje për nga natyra, tërheqin tradhtinë si me magnet. Nëse marrëdhënia me partnerin e jetës dëmton lirinë personale, të lindurit e kësaj shenje do ta lënë veten të barten nga pasioni për njerëzit e tjerë në kohë rekord dhe do të tradhtojnë partnerin e tyre me dikë që është më shumë si ata. Fatkeqësisht gjithashtu do të shkojë keq sepse ato do të zbulohen, duke mos menduar për planifikimin e gjërave siç duhet.Shigjetarët nuk dinë të mbajnë sekrete ndaj dhe nuk do të vonojë momenti kur ata të tregojnë gjithçka.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Flexible

Jete1 week ago

Sot eshte modele me e pelqyer/ Ja si dukej Bleona Qerreti kur ishte femije

Bleona Qereti, e njohur profesionalisht si Bleona, është një këngëtare, ndërmarrëse dhe aktore shqiptare-amerikane. Që nga viti 2009, Bleona ka...

Jete1 week ago

Xhensila poston foto nga makina/ Bes Kallaku nuk e le dot pa e komentuar, ja cfare i shkruan

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te famshme dhe me te dashura per publikun shqiptar. Me kengen e re...

Jete2 weeks ago

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacaj/ Kjo eshte vila ku ajo po jeton me Markun

Rudina Dembancaj shfaqet gjithmone shume e lumtur ne shoqerine e partnerit te saj Mark Frrokut. Aktrorja e njohur ka postuar...

Jete2 weeks ago

I ndoqi fati i keq/ Keto jane 7 CIFTET VIP qe u ndane pasi ben tatuazh per njeri tjetrin

Teksa jetohet nje histori dashurie asnje nuk e mendon ndarjen. Shume cifte shtyhen nga dashuria e madhe dhe bejne tatuazhe...

Jete2 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 6 Shtator/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Dashi Mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës. Me siguri kjo nuk është e mjaftueshme për të...

Jete3 months ago

Flirtues dhe tradhtarë/ 5 shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet tu besohet aspak

Binjakët Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të...

Jete3 months ago

HOROSKOPI javor 27 Korrik-2 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Dashi: Takime të nxehta! I dashur Dash, ardhja e gushtit ju sjell shumë pasion dhe një lajm të mirë në...

Jete3 months ago

Do takoni nje njeri qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 25 DHE 26 KORRIK 2020 NDJENJA ANTAGONISTE E Shtune dt 25 dhe e Djele dt 26...

Jete3 months ago

Do te merrni vesh disa thashetheme per veten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 24 KORRIK 2020 E Pamundura e mundur dhe Anasjelltas Sot e Premte dt 24 Korrik dhe hena...

Jete3 months ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit/ Kjo eshte metoda me e mire per ta bere trupin drite

Ka metoda te ndryshme perfshire ato natyrale dhe trajtime te ndryshme mjeksore per te eleminuar qimet nga trupi. Por metodat...

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport