Connect with us

Jete

Flirtues dhe tradhtarë/ 5 shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet tu besohet aspak

Published

on

Binjakët

Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të lëkunden shumë lehtë ndërmjet partnerëve të mundshëm që ngjallin interesin e tyre. Nëse në marrëdhënien e dashurisë që kanë me një person emocionet e forta mungojnë, Binjakët shkojnë t’i kërkojnë diku tjetër. Kjo ndryshon nëse janë ata që tradhtohen.

Gaforrja

Në vendin e dytë të pesë shenjave më pak besnike të horoskopit është Gaforrja. Ata që lindin në shenjën e horoskopit të Gaforres, shpesh luajnë me zjarr, duke provokuar ata që janë të interesuar për ta, edhe kur janë të zënë. Ata që kanë lindur nën shenjën zodiakore të Gaforres kanë një personalitet shumë flirtues, janë të vetëdijshëm të kenë sharm dhe të pëlqejnë të tjerët dhe e shijojnë shumë këtë. Ata që lindin në shenjën zodiake të Gaforres e shfrytëzojnë më së shumti sensualitetin e tyre, kështu që ata janë në kohë rekord në mes të tradhtive.

Akrepi

Nga pesë shenjat më pak besnike të horoskopit, i treti është Akrepi. Fatkeqësisht, mungesa e besnikërisë dhe sinqeritetit të tij në një marrëdhënie me dy është tipike. Natyra sensuale e shenjës mund të jetë shumë e keqe për marrëdhënien. Ata që kanë lindur në shenjën zodiakore të Akrepit nuk mund t’i rezistojnë tundimeve. Nëse janë ata që janë tradhtuar, atëherë gjendja do të jetë shumë tragjike. Ata do të ndjekin partnerin tradhtar me qëllim hakmarrjeje deri në fund të ditëve të tij.

Peshorja

Në vendin e katërt të pesë shenjave më pak besnike të horoskopit është Peshorja . Ata që kanë lindur nën shenjën zodiake të Peshores kanë kryesisht një personalitet shumë joserioz dhe flirtues. Të lindurit e kësaj shenje kujdesen vetëm për njerëzit me pamje të mirë, kështu që është e lehtë për ta që shpesh të bien në tundim pa i kushtuar vëmendje çdo gjëje që është e brendshme. Sidoqoftë, të lindurit e shenjës së zodiakut të Peshores nuk vendosen kurrë. Ata mund të jenë shumë hezitues në momentin e kryerjes së një pabesie, ata mendojnë shumë për këtë dhe mbi të gjitha ata kalojnë shumë kohë duke fantazuar. Ndonjëherë Peshorja mund të ketë fantazinë e mashtrimit për partnerin e tyre për vite me radhë, por ata nuk mund ta zbatojnë atë.

Shigjetari

Në vendin e pestë si shenja më pak besnike e horoskopit është edhe Shigjetari. Të lindurit e kësaj shenje për nga natyra, tërheqin tradhtinë si me magnet. Nëse marrëdhënia me partnerin e jetës dëmton lirinë personale, të lindurit e kësaj shenje do ta lënë veten të barten nga pasioni për njerëzit e tjerë në kohë rekord dhe do të tradhtojnë partnerin e tyre me dikë që është më shumë si ata. Fatkeqësisht gjithashtu do të shkojë keq sepse ato do të zbulohen, duke mos menduar për planifikimin e gjërave siç duhet.Shigjetarët nuk dinë të mbajnë sekrete ndaj dhe nuk do të vonojë momenti kur ata të tregojnë gjithçka.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport