Connect with us

Jete

Fliste ne mesazhe gjate kohes se spektaklit ne Big Brother/ Dalin mesazhet e Beatrixit, ja me ke fliste

Published

on

Mbrëmë Trixa ka marrë vëmendje me paraqitjen e saj në ‘BBV”, gjatë gjithë kohës ajo është parë me telefon në dorë, e cila incizonte disa pejsë interesante.

Të gjithë ishin kuriozë të dinë se me kë kishte shkëmbyer mesazhe në ato momente, me një postim në llogarinë e saj, Trixa zbuloi se ka folur me vëllain, duke shuar kureshtjen e madhe.

Ajo tregoi se cfare shkroi vellau i saj Albani, teksa Trixa u përgjigj:

“Ai është shoku im më i mirë përgjithmonë, eshtë gjysma ime më e mirë, më bën më të fortë, më shtyn të jem versioni më i mirë i vetes, nuk e di ku do të isha pa ty, ai më ka ndihmuar të shoh përtej errësirës, gjithmonë duke më udhëhequr se ku kam nevojë të jem dhe jam përherë falenderuese që e kam në jetën time, nuk ka fjalë që mund ta përshkruaj dashurinë që ndajmë, jam shumë falenderuese për ty”, ka shkruar Beatrix.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport