Connect with us

Lajme

Foli per imitimin e saj/Ja si eshte shprehur Monika Lubonja per imitimin e saj nga aktoria e portokallise

Published

on

Monika Lubenja nje nga aktoret me te mira shqiptare u be pjese e shtepise se Big Brother VIP Albania e cila karakterizohej si nje nga banoret me te forta nga origjinaliteti i saj dhe aftesia e saj per tu pershtatur me cdo banore.

Monika si fillim krijoji nje shoqeri te forte me Ilir Shaqirin ,fituesin e ketij edicioni ku u dalluan per thashethemet qe ata te dy benin per banoret e tjere.Mirepo nje percarje ne shoqerine e tyre u krijua per shkak te Donaldit ,per te cilin Iliri ishte “xheloz” .

Edhe pse Monika ndodhej midis shume banoreve ku ishin moshe e re, te cilet ne disa momente i quajti “ brez patatinash” ajo arriti qe te ambientohej me secilin prej tyre pa problem dhe duke krijuar dhe shume shoqeri me disa nga banoret me moshe te re.

Ne nje nga netet Prime te Big Brother ,te ftuar personazhet e Portokallis , Monika ishte e imituar nga aktorja e Portokallis me emrin Renata, ku sollen nje humore per banoret. Por jo per Moniken e cila u pa qe nuk ishte aq e qeshur qe ate nate nga imitimi i saj.

Mirepo kjo pyetje nuk do te mungonte ne intervistat qe Monika do te bente kur te dilte nga shtepija. Ne nje intervist e ftuar ne Glamur Zone e drejtuar nga Ester Bylyku ajo eshte pyetur se pse reagoi ashtu ate nate kur ne Big Brother ishin te ftuar aktoret e Portokallis.

Pergjigja e Monikes ishte: me pelqeu por nuk e kuptova pse me bene aq te serte ,une jam me e embel. Ate vajzen une e kam shum xhan dhe do ta takoj te pime ndonje kafe dhe do i kerkoi gjysmat e lekve qe ka marre nga
Imazhi im.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport