Connect with us

Lajme

Gjendja ne shtepine e Big Brother eshte e trazuar/ Por shikoni kush eshte banorja me e re e shtepise

Published

on

Një banore e re do t’i shtohet sot shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Big Mama. Lajmi është bërë i ditur nga “Revista Who”.

Big Mama njihet si një person i drejtpërdrejtë dhe pritet të trazojë ujërat brenda shtëpisë.

Kujtojmë se teksa një banore e re do të shtohet, një tjetër do të lërë shtëpinë. Antonela, Valoni, Monika, Beniada dhe Meridiani janë në nominim dhe një prej tyre do të eleminohet nga publiku.

Se si do te pershtatet Big Mama ne shtepine e Big Brother do e shohim.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport