Connect with us

Lajme

Eshte gjithmone e kuruar deri ne detaje por ja si duket Rudina Dembacaj pa pike makeup-i ne fytyre

Published

on

Rudina Dembacaj eshte e detyruar qe gjithmone te mbaje make up per shkak te profe sionit te saj.

Rralle here ndodh ta shohim natyrale pasi ne daljet e saj publike ajo shfaqet gjithmone e kuruar dhe me grim skenik.

Nese jeni kurioze tani eshte koha te shihni Rudinen pa grim dhe pa filtra. Aktorja ka publikuar nje foto ne Instastory ku shfaqet pa make up dhe shume e fresket ne fytyre.

Per shkak te lidhjes se saj me Mark Frrokun , Rudina eshte kthyer ne nje personazh shume te komentuar ne media. Ajo konfirmoi lidhjen e saj te re ne fillimin e ketij viti megjithese ishin te shume ata qe e kundershtuan.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport